Restaurant day

28.9.2019 od 11:00 hodin

Restaurant day se uskuteční u skateparku v okolí fotbalového stadionu v Bakově nad Jizerou.

Tento festival je celosvětový karneval jídla, kdy si každý může vytvořit restauraci, kavárnu nebo bar na jeden den. Jde o svobodnou komunitní akci, připravovanou lidmi pro lidi a zapojit se může kdokoliv. Myšlenkou dne je se pobavit, sdílet nové zkušenosti ohledně jídla a vaření a užít si spolu v prostranstvích města, kde žijeme.
Restaurant day bude spojený s Dnem otevřených dveří v Komunitním centru Spokojený svět, který bychom Vám rádi ukázali v plné porekonstrukční parádě a současně představili jeho aktivity.

Pro naše nejmenší bude připravena Stezka pro děti s úkoly, která povede od komunitního centra kolem stadionu a zpět, během níž si užijí spoustu legrace při plnění úkolů a sbíráním razítek. Za každou vyplněnou kartičku, bude čekat na malé šikulky v cíli odměna.

A teď to nejdůležitější, abychom měli našim návštěvníkům co nabídnout!!!! Zveme všechny milovníky dobrého jídla a pití, nadšené kulináře a všechny, kteří se chtějí pochlubit svými gastronomickými dovednostmi. Své stánky přihlašujte do 31. 7. 2019 na emailu kcbakov@spokojeny-svet.cz nebo telefonicky na tel. čísle 607 776 382. Nezapomeňte uvést stručnou charakteristiku Vaší jednodenní restaurace.

HOSPODA NA HŘIŠTI
O pitný režim se postará Hospoda Na Hřišti, která pro Vás bude mít k dispozici speciálně chlazené pivo, čepované zcela novou technologií, díky které zůstává pěna mírně nasládlá a teprve pod ni je dočepováno hořké pivo, čímž získává perfektní chuť. V nabídce bude Kozel 11 světlé, Kozel 11 černé a Plzeň 12.
Na své si přijdou i příznivci domácích limonád.

??????
Milovníci sladkého si určitě přijdou na své. Můžete se těšit na DORTOVOU PANÍ s cheesecaky, dorty a dezerty v kelímku. Dále si můžeme osladit život návštěvou stánku VANDINY DOBROTY, necháme se překvapit co z širokého sortimentu si pro nás připraví. Budou to cheesecaky, kremrole, řezy, cupcaky, tartaletky nebo ještě něco jiného?
??????

A co si pro Vás chystá NAŠE HOSPODA???

Malá rodinná hospůdka nacházející se nedaleko Mladé Boleslavi.V tuto chvíli se chtějí začít orientovat i na venkovní gastro akce, viz.Restaurant Day s prezentací fastfood (trhaná masa, burgery, hotdogy, točený cider, aperol).

Jedním ze stánků, na které se můžete těšit je DC Jizera.

 

 

Datum: 7. 8. 2019
Kategorie: Pro děti a mládež, Pro dospělé, Pro rodiny s dětmi, Pro seniory

X