ŘÍJEN 2021 S KOMUNITNÍM CENTREM

Vážení a milí Bakováci,

                                            podzim nám přináší krásné slunečné dny, proto jsme si pro Vás připravili několik akcí, laděných podzimní tématikou.

V druhé polovině října jsme se opět sešli s Renatou Kolmanovou, aby jste si vytvořili něco pěkného do Vašich domovů. Připravila si pro nás tvorbu růží z barevných listů. Účastníci si naaranžovali krásné podzimní květináčky. Nechybělo ani skvělé občerstvení od paní Kaluhové.

Pohádkové odpoledne, s Kašpárkem a Ježibabou v Komunitním centru, muselo být kvůli počasí přesunuto do vnitřních prostor. Ale snad i tak, si naši návštěvníci program užili. Nezávislé divadlo Patrika Šimůnka zahrálo pohádku Kašpárek a Ježibaba. Po pohádce následovala soutěž v hodu pavoukem a slalom s okem na lžíci. Nemohl chybět ani pořádný rej čarodějnic, a tak se tancovalo a zpívalo. A aby měli malí diváci také nějakou památku, mohli si vyrobit skřítka Mecháčka, kterého budou mít doma jako krásnou podzimní dekorací.

Od pohádek ke zdraví. V úterý 26. října zavítala do komunitního centra odbornice přes zdraví životní styl Jarmila Klacková.

Připravila si přednášku o Metabolic balance a vlivu vhodné stravy na naše zdraví, tělesnou hmotnost a kondici. Nechyběla ani ochutnávka sezónního dezertu. Ale přednáškou Jídlem k lehkosti, zdraví a vitalitě to nekončí. V listopadu a prosinci pro Vás připravujeme další, kde nebudou chybět ani praktické ukázky.

250856931_1045851772881779_5650273741475867490_n.jpg

Říjen jsme zakončili Bakovskou drakiádou. V tento krásný podzimní den se louka pod stráněmi v Bakově zaplnila draky. I když vítr střídavě přicházel a odcházel, přeci jenom se dráčci prolétly.

Ve výtvarné dílničce vzniklo pod rukama našich nejmenších spoustu krásných dráčků, kteří budou zdobit nejednu domácnost. Děti také splnili všechny úkoly, jenž si na ně připravili naši Senioři v pohybu. Za splněné úkoly je čekala sladká odměna. Doufáme, že jste si tento nádherný podzimní den s námi užili a těšíme se na další setkání.

Datum: 1. 11. 2021
Kategorie: Nezařazené

X