KáCéčko jede dál

Vážení a milí Bakováci,

s radostí Vám můžeme oznámit, že se podařilo zajistit financování Komunitního centra Spokojený svět na další tři roky. Opětovně se tedy budeme pravidelně setkávat, organizovat akce pro děti i dospělé a vytvářet prostor pro rozličné aktivity.

A na co se můžete těšit? Od 1. února se rozjel kroužek pro školní děti „Tvořivé dílny“. Pokračujeme i pravidelným setkáváním seniorů, nesmí chybět ani tradiční jóga. Novinkou by mohl být tzv. „Dámský klub“ aneb posezení s tematickým programem. Nevynecháme ani oblíbené „Pohádkové odpoledne“ nebo letní příměstské tábory. Samozřejmě nebudou chybět jednorázové akce typu výlety, tvoření atd.

V našem týmu uvidíte také nové tváře. Paní Renata Kaluhová se převážně bude starat o aktivity seniorů a Renata Kolmanová svůj čas rozdělí mezi děti a dospělé. Celý realizační tým bude zastřešovat nadále Jana Blechová. Tímto bych ráda pozdravila a poděkovala naší předešlé kolegyni Lucii Žákové.

Na závěr bych Vás požádala o shovívavost, než se nám podaří „naskočit do rozjetého kolotoče komunitního života“ a znovu zprovoznit všechny doprovodné technikálie typu webových stránek, facebooku, instagramu atd.

Za realizační tým R+R

Datum: 28. 3. 2023
Kategorie: Komunitní centrum, Nezařazené

X