RESTAURANT DAY 28.9.2019

Na počátku léta se zrodila myšlenka uspořádat 1. bakovský Restaurant day. Tento druh akce je velmi vyhledávaným způsobem, jak ochutnat neznámé delikatesy, tradiční recepty i nekonvenční suroviny. Autory jsou amatérští i poloprofesionální nadšenci, kteří milují jídlo i pití a připravují ho s láskou pro Vás.

Svůj stánek si připravili: DC Jizera, pivovar GARP,  Ajurvéda MB, paní Kaluhová, Domácí dorty, Naše hospůdka, Hospoda na hřišti, Sirupy na vážkách, Small piece of Sara, Dortová paní, Nejen kafe, Vandiny dobroty, Základní škola Bakov, paní Jedličková, Domácí dobroty, Holka s buchtou a  Káva v povětří.

Návštěvníci mohli ochutnat od skvělé kávy, neskutečných zákusků, přes polévky, burgery, chlebíčky, hotdogy až po speciální pivo a domácí sirupy. Nabídka byla opravdu bohatá a nezbývá než smeknout před vybaveností všech stánků, kteří i přes nápor zákazníků, měli co nabídnout i v pokročilých odpoledních hodinách.

Na své si určitě přišli i naši nejmenší, pro které jsme připravili Stezku s úkoly, Výtvarnou dílničku a malování na obličej.

JEDNO VELKÉ DÍKY

DĚKUJEME Č.1: Všem úžasným lidičkám, kteří si pro nás připravili ty neskutečné dobroty.

DĚKUJEME Č.2: Všem návštěvníkům, co se rozhodli strávit část tohoto svátečního dne s námi a doufám, že jste si ho užili.

A BEZ KOHO BY TATO AKCE NIKDY NEVZNIKLA?
DĚKUJEME Č.3: Paní Kaluhové, která s touto myšlenkou přišla jako první a měla významný podíl na realizaci akce.

DĚKUJEME Č.4: Skupině Dobrovolníků, kteří s námi vše chystali a připravili Stezku pro děti.

DEKUJEME Č.5: Technické četě, která nám pomohla zajistit technické zázemí a hladký průběh celé akce. (A že neměli jednoduchý úkol.)

DĚKUJEME Č.6: Městu Bakov nad Jizerou, za pronájem prostoru, poskytnutí sponzorského daru, v podobě věcných cen a v organizační podpoře.

DĚKUJEME Č.7: Patrikovi Dvořákovi, který se postaral o akci po hudební stránce, i když dnes nebyla jeho zbraní kytara.

A JEDNO SPECIÁLNÍ DÍKY CELÉMU REALIZAČNÍMU TÝMU KOMUNITNÍHO CENTRA.

Tak třeba zase za rok??? ???

Datum: 29. 9. 2019
Kategorie: Komunitní centrum, Pro děti a mládež, Pro dospělé, Pro rodiny s dětmi, Pro seniory

X