Komunitní centrum bylo podpořeno Nadačním fondem ŠKODA AUTO

Komunitní centrum Spokojený svět se účastnilo svou žádostí 2. kola Grantového programu OBČANSKÁ SPOLEČNOST Nadačního fondu ŠKODA AUTO, ve kterém se mu podařilo na projekt „Vybudování zázemí pro aktivity rodičů s hlídáním malých dětí“ získat částku 33.000 Kč.

 

V rámci projektu jsme vybavili 1 místnost s kuchyňkou a vytvořili tak zázemí pro aktivity malých dětí, resp. možnost hlídání dětí po dobu aktivit jejich rodičů. Zakoupili jsme herní koberec, sadu hraček pro nejmenší, vytvořili jsme herničku pro děti – dětské stolky a židličky, skládací matrace, dětská kuchyňka, uzamykatelná skříň na výtvarné potřeby a drobné hračky. Dále jsme zakoupili venkovní dětské prvky do zahrady – dětské hřiště a pískoviště. Cílem projektu bylo vytvořit zázemí pro aktivity rodičů s hlídáním malých dětí a vytvoření zázemí pro aktivity malých dětí.

 

Díky grantu Nadačního fondu ŠKODA AUTO může komunitní centrum nabízet další aktivity a programy zejména pro rodiny s malými dětmi. Již v současné době probíhají v komunitním centru různé aktivity pro maminky na mateřské dovolené, při kterých malé děti hlídáme. Dále v herničce probíhá angličtina pro děti předškolního věku a různé výtvarné aktivity.

 

Nadačnímu fondu velmi děkujeme.

 

Mgr. Jana Štěpánová

ředitelka KC Spokojený svět

Datum: 2. 3. 2020
Kategorie: Komunitní centrum

X